LiFong(HK) Industrial Co.,Limited

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin LiFong(HK) Industrial Co.,Limited şirket Profili
  • Çin LiFong(HK) Industrial Co.,Limited şirket Profili
  • Çin LiFong(HK) Industrial Co.,Limited şirket Profili
  • Çin LiFong(HK) Industrial Co.,Limited şirket Profili
  • Çin LiFong(HK) Industrial Co.,Limited şirket Profili
  • Çin LiFong(HK) Industrial Co.,Limited şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: LiFong
No. Çalışanları: 450~500
Yıllık satış: 25,000,000-30,000,000
Yıl kurulan: 2001
İhracat p.c: 50% - 60%
Giriş
LiFong (HK) Industrial Co, Limited 2001 yılında kurulan oldu. Bu Dongguan City, Guangdong Eyaleti yer almaktadır. Toplam Bitki Alanı 30.000'in üzerinde Metrekare ve 500'ü Aşan Çalışan ile.

Firmamızın Kuruluşunu Yaptığımız Yılda, Sadece Döküm Parçası Yapıyoruz, 3 Yıl Sonra, Metal Ürün Tasarımından Büyüten İşler, Kalıp Tasarımı ve İmalatı, Alüminyum ve Çinko Döküm, Alüminyum Ekstrüzyon ve Derin İşlem, CNC İşleme, Lazerli Kesim, Damgalama, Bakır Boru Şekillendirme, Parça Montajına Yüzey İşlem Etkisi. Ürünlerimiz Aydınlatma Endüstrisinde, İnşaat, Elektronik Ürünler, Elektronik Ev Aletleri, Telekomünikasyon, Tıbbi Cihazlar ve Ekipmanlar, Makine Aksesuarları, Mobilya, Otomobil ve Aletler, Ulaşım ve Uçaklarda Yaygın Olarak Kullanılmaktadır LiFong, Tecrübeli ve Agresif Bir Yönetim Ekibine Sahip Oldu, Mükemmel Mühendislik Uzman Ekibini ve İyi Eğitimli ve Nitelikli Çalışanları Elde Etti. Müşterilerimizin Projelerini Hızlı ve Doğru Bir Şekilde Kullanabiliyoruz Bu Pazarda Kazandığımız Anahtar Nokta.

Her Zaman Müşterilerimize Rekabetçi Ürün Fiyatı, İyi Kontrollü Kalite Sistemi, Daima Zamanında Teslimat (1 Hafta İçinde Prototipler, 10 Gün İçinde Numuneler Hızlandırılabilir, Kütle Ürün Teslimatı (MOQ) Kurşun Süresi Her Zaman 25 Günden Az Olabilir.) ve Müşterilerimize Çoğul İletişim ve Hizmet, Bizimle İş Yapan Her Müşterinin Kalbini Kazandık. Ürünlerimiz İç Pazar, Kuzey Amerika ve Avrupa ülkelerinde yaygın olarak satılmaktadır.

Geçmiş
Metal işinde 20 yıllık deneyimimize güvenin

30.000 metrekarelik fabrika | 500'den fazla personel | 10 gün içinde örnekleri

2001 yılından beri faaliyet gösteren
Firmamız 2001 yılında Dongguan City, Guangdong Eyaleti, 30.000 metrekarelik bir toplam bitki alanı ve 500'den fazla personelin bir işgücü ile kurulmuştur.
Aynı yıl şirketimizi kurduk, sadece döküm parçalarını işledik. Üç yıl sonra işimiz metal ürün tasarımı, kalıp tasarımı ve üretimi, alüminyum ve çinko pres döküm, alüminyum ekstrüzyon ve derin işleme, CNC işleme, lazer kesim, damgalama, bakır boru şekillendirme, parça montajına yüzey işleminden genişletildi.

Ürünlerimiz aydınlatma sanayi, inşaat, elektronik ürünler, elektronik ev aletleri, telekomünikasyon, tıbbi cihazlar ve ekipman, makine aksesuarları, mobilya, otomobil ve araçlar, ulaşım ve havacılık yaygın olarak kullanılmaktadır.

Deneyimli ve Agresif Takım Destekli
Deneyimli, kendini adamış, yenilikçi ve sorumlu bir mühendislik yönetim ekibimiz ve iyi eğitimli ve yetenekli çalışanlarımız var. Ortak çabalarımız, müşterilerimizin projelerinin hızlı ve doğru bir şekilde ele alınmasını her zaman garanti edebilir. Bu alanda kalmamız ve yüksek satışlar elde etmemizin temel noktası budur.

Rekabetçi Ürünler ve İşleme

Müşterilerimizin birçoğu LED ışık alanındadır, bu yüzden LED ışık muhafazasında ve ısı emici, montaj braketi ve mercek tutucular gibi diğer aksesuarlarda zengin deneyimlerimiz bulunmaktadır. Öte yandan, müşterilerimizin isteklerine göre ışık tasarımları ile müşterilerimize yardımcı olmak için kendi mühendislerimiz var.

Hedef müşterimiz sadece parçaları satın almak ve montajı kendileri yapmak, müşterilerin pazarlama rekabet gücünü ve marj odalarını büyük ölçüde artıracak. Maliyet sadece% 40 -% 50 olacak, bitmiş ışıkları doğrudan ışık fabrikasından alıyor.


Müşterilere Rekabetçi Fiyatlar Sunan
Biz her zaman müşterilerimize rekabetçi fiyatlar, yüksek kalite, zamanında teslimat (bir hafta içinde prototipler, numuneler 10 gün içinde hızlandırılabilir ve MOQ sağlama süresi her zaman 25 günden az olabilir) ve müşterilere iletişim ve hizmet sunmayı öneriyoruz. Ürünlerimiz yaygın olarak iç piyasada, Kuzey Amerika ve Avrupa'da satılmaktadır.

Kaynak almaya başlamak için bugün sorgulayın.

Hizmet
Geniş Kapsamlı Kalite Metal Proses Parçalarını Küresel Olarak Sunuyoruz.

İhracat paketi

Dış ticaret ekibi

Üretim hattı

Ekibimiz
Şirket faaliyetleri